Stilles

Počátky firmy Stilles sahají až do roku 1945, kdy pan Durn spojil malou skupinku tesařů, kteří se začali starat o obnovu starého nábytku. Později přidali do své nabídky výrobu nábytku na zakázku. Poptávka po jejich kvalitních výrobcích se však stále zvyšovala, a tak v roce 1970 vznikla společnost Stilles, stylový nábytek a vnitřní vybavení.

Od začátku své působnosti si tato společnost nasbírala nespočet zkušeností, které při své tvorbě aktivně uplatňuje. Z tohoto důvodu může tato firma původem ze Slovinska, nabídnout svým zákazníkům nábytek té nejvyšší kvality. Zároveň má k dispozici kolekce dobového i moderního nábytku na objednávku pro hotely a další provozní zařízení. Stylové výrobky firmy Stilles jsou dostupné za velice rozumné ceny.

Společnost Stilles v současné době zaměstnává 180 pracovníků, kterým vytváří příjemné pracovní prostředí a zároveň zaměstnává skupinu kvalifikovaných odborníků v oblasti designu a výroby.

Nábytek propracovaný v těch nejjemnějších detailech, navržený speciálně pro milovníky luxusu. Pro zdůraznění exkluzivity nábytku je používáno kvalitní ořechové dřevo a nábytek je zdobený intarzií.

Kolekce inspirovaná barokem, která díky použití rozmanitých tvarů uspokojí romantiky i milovníky moderních interiérů.

Přizpůsobivá nábytková řada, která se hodí nejen do moderních interiérů. Originálních nábytkových sestav dosáhnete kombinováním barev.

Kolekce Empire vyniká klasickým stylovým designem, který je decentně zdobený drobnými řezbami a stylovým kováním.

Jednoduché tvary skříňového nábytku spolu se zakřivenými nohomi a drobným vlnkovým zdobením dělají z Mementa elegantní doplněk interiéru.

Kolekce White Barok je určena nejen do moderních interiérů, ale i interiérů v klasickém stylu. Nábytku dominuje bílá barva a podtrhuje tak romantický vzhled každé místnosti.