Scappini

Italská společnost Scappini, zabývající se výrobou klasického nábytku, byla založena v roce 1980 a od té doby si nasbírala nespočet zkušeností, které aktivně uplatňuje. Dnes je totiž významnou exportní firmou, která dodala nábytek i do hotelů v Karlových Varech a Praze. Za dobu jejich působnosti se vypracovali na vysokou úroveň a nyní vyváží do více než padesáti zemí po celém světě, a to od USA, Japonska, Ruska až po Austrálii.

Od roku 1999 společnost Scappini vyrábí nábytek do luxusních hotelových pokojů, vil apod. Samozřejmostí je také platný certifikát ISO 9001, jež povoluje návrh, výrobu i obchodování s klasickým nábytkem. Exkluzivní zboží značky Scappini si můžete prohlédnout a objednat v naší podnikové prodejně.

Kvalitní jedenlí stůl je středem každé domácnosti. Stoly nabízíme v různých velikostech i tvarech. Jídelny doplní vitríny a komody.

Zdobené barokní čela postelí i jednoduché elegantní designy nočních stolků a šatních skříní.

Nábytek pro výbavu zdobených obývacích pokojů. Originální televizní skříně, konferenční stolky, knihovny, vitríny a mohé další.

Prohlédněte si robustní pracovní stoly, drobné psací stolky a velké množství knihoven.

Praktické nižší skříně v klasickém stylu. Nabízejí dostatek úložného prostoru. Díky své univerzálnosti jsou vhodné nejen do jídelen.

Klasické vitríny se zdobnými řezbami, prosklenými stěnami i policemi, ve kterých nejlépe vynikne sklo a porcelán.