Regata

Návrh kolekce REGATA jsme připravili ve spolupráci s uznávaným designérem Petrem Šebelou, který je držitelem prestižních ocenění Nábytek Roku a Good design award za návrhy židlí pro firmu Situs.

Regatu jsme navrhovali s cílem vytvořit moderní nábytek z tvrdého masivního dřeva, který by se designem vymykal běžným jednoduchým designům ostatních výrobců. Zároveň jsme chtěli, aby tato kolekce nastavila nový směr, kterým se společnost TRIANT vydává.

Podstatou tohoto nového nábytku je ukázat, že je skutečně vyrobený z masivu. Proto jsou horní desky většiny skříněk vyrobené ze 4cm silného dubového dřeva a z boční strany je vidět celý průřez touto deskou. Stejně jsou řešená čílka zásuvek a dvířka, která z bočního pohledu nejsou zapuštěná. Tak na nábytku nejlépe vynikne masivní dřevo.

I přes použití velkého množství dubového dřeva nábytek působí velmi odlehčeně a vzdušně. Důvodem jsou precizně navržené nožičky, které navazují na konstrukci skříňky a jsou tak přirozenou součástí celého designu.

Skříňky Regata se vyrábějí i ve verzi na soklu, který je mírně utopený oproti tělu skříňky, aby byla zachována lehkost celého designu.

Dvířka skříněk a čílka zásuvek je možné vyrobit lakovaná v různých odstínech. Tím dojde k narušení jednotného dřevěného designu a vznikne kontrast mezi přírodním dubem a plochami ve vysokém lesku, nebo matu. Kovové úchytky byly navrženy a vyrobeny speciálně pro kolekci Regata z nerezové oceli.

Víme, že máte různé požadavky na rozměry výrobků. Každý interiér je jedinečný a žádá si nábytek, který do něj přesně zapadne. Skříňky i stolky z kolekce Regata jsme připravili v různých velikostech a konfiguracích. Máte tedy možnost vybrat si ten správný rozměr do vaší místnosti, nebo si nechat poradit od našich architektů.

Produkty z kolekce

Knihovna úzká Regata

Triant -
Kolekce: Regata

Knihovna Regata

Triant -
Kolekce: Regata

Knihovna nízká Regata

Triant -
Kolekce: Regata

TV nika široká

Triant -
Kolekce: Regata

Komoda na nožičkách

Triant -
Kolekce: Regata

Stránky