La Ebanisteria

Historie španělské společnosti La Ebanisteria sahá až do roku 1968. Jejím zakladatelem se stal výrobce stolů Felipe Sánchez Vázquez. Ten se stal brzy velice známý a o zakázky neměl nouzi. Bylo to hlavně díky dobrému materiálu a kvalitnímu provedení. Každý projekt pro něj byl výzvou. V polovině 80. let postavil malou továrnu a v roce 1995 byla již otevřena část současného továrenského komplexu.

Klíčem k úspěchu firmy La Ebanisteria byli a dodnes jsou nejlepší stroje, zkušení specialisté a přesná ruka. Na každém kusu nábytku tak můžete vidět precizní provedení dotažené do nejmenších detailů. Společnost La Ebanisteria chce pro své zákazníky to nejlepší, a proto se neustále snaží zlepšovat svoje služby a zařízení.

Díky moderním výrobním technologiím, práci s vysokým leskem a vytváření jedinečně strukturovaných povrchových úprav vytváří La Ebanisteria moderní designový nábytek. Elegantně kombinuje křivky stylového nábytku, čisté linie, vysoký lesk a sklo. Vysledkem jsou naprosto originální kousky nábytku.

Citlivá kombinace elegantních klasických linií s moderní jednoduchostí. Kolekce Amura nabízí originální nábytek především pro ložnice.

Jednoduchý a funkční design, důraz na nejmenší detail a perfektní povrchové úpravy. To je Bauhaus v podání La Ebanisteria.

Rusky variabilní a praktické sestavy knihoven je možné konfigurovat přímo do Vašeho interiéru. Nábytek je vhodný především do pracoven a obývacích pokojů.

Hlavním cílem kolekce Nordik je vytvoření moderního a nadčasového designu za pomoci čistých linií.

Jedinečný design kolekce Quantum kombinuje odvážné barvy, lesklé povrchy a prvky stylového nábytku. Pro všechny kteří chtějí vystoupit z davu.

Obdobně jako u kolekce Quantum je i zde kombinován odvážný designový styl s prvky klasického nábytku. Vše podtrženo perfektní povrchovou úpravou.