100X100 Classico

Hlavním cílem společnosti je nabízet široký sortiment výrobků v klasickém stylu s důrazem na italské architektonické a umělecké tradice budované dlouhá století těmi nejlepšími odborníky v Evropě. Řemeslné zpracování dřeva, a především nábytku má v Itálii hluboké kořeny a řadí tak tuto zemi k předním výrobcům klasického nábytku nejen v Evropě, ale na celém světě. Firma 100X100 Classico neustále rozšiřuje sortiment svých výrobků díky kreativitě předních italských designérů, díky špičkovému technologickému zařízení a díky zručnosti italských řemeslníků.  Výrobky této firmy můžete vybavit celý svůj interiér anebo ho pouze doplnit o zajímavé inspirativní kousky.

Jídelní stoly, příborníky a židle v klasickém stylu promění obyčejnou jídelnu v umělecké dílo. Nábytek vynikne v elegantních světlých nebo v hřejivých tmavých tónech.

Vysoké i nízké vitríny v klasickém stylu. Díky kombinaci skla a dřeva jsou stylovým a zároveň moderním prvkem domácnosti. Otevřené i zavřené knihovny jsou nejen funkčním, ale i stylovým doplňkem interiéru.

Klasické komody v mnoha variantách i barvách. Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Díky preciznímu zpracování detailů vynikají čisté linie, které dodávají elegantnost a jednoduchost.

Stolky v různém provedení a široké škále barev. Díky svému přírodnímu a elegantnímu vzhledu je lze volně kombinovat s jakýmkoliv jiným nábytkem.

Postele, šatní skříně a noční stolky v sobě skrývají eleganci v tradičním stylu. Elegantní design ložnice podtrhují klasické romantické tóny a motivy.

Stolky různých barev i velikostí v sobě ukrývají elegantní design propojený s funkčností. Každé místnosti dodají nádech elegance a klasického stylu.

Elegantní nábytek pro výbavu obývacích pokojů v klasickém stylu. Obývací pokoj se díky spojení elegantních designových linií s bohatými dřevěnými tóny stane moderním a útulným místem.

Praktické psací stoly a křesla na kterých díky perfektní povrchové úpravě vyniknou příjemné hřejivé tóny dřeva. Z každé pracovny tak udělají příjemné místo k práci.

Jídelní stůl je dominantou každé jídelny. Stoly lze volně kombinovat s klasickými židlemi dle Vaší fantazie, vytvořit tak lze velké množství kombinací.

Široká nabídka hranatých i oválných zrcadel v různých barvách i provedeních. K dispozici jsou elegantní moderní zrcadla nebo bohatě zdobená v klasickém stylu. Jsou ideálním doplňkem každého interiéru.