Realizace: 2018

Byt Praha, Kunešova

Výroba nábytku do interiéru na Praze 3. Interiér je velmi světlý a otevřený s orientálními motivy. Kromě čistě bílých ploch nechává vyniknout i přirozenou kresbu dřeva pod běleným povrchem. Interiér si tak zochovává útulnost. Autorka projektu je designérka Helena Fares.

Realizace: 2018

Salt'n'Pepa Praha

Vybavení interiéru bistra Salt’n’Pepa Kitchen. Podle návrhu architekta Radovana Mačáka. Interiér působí moderně, svěže a industriálně. Použity jsou výrazné barvy a kovové prvky v interiéru.

Realizace: 2015

Byt Praha Libeň

Zařízení bytu v pražské Libni. Do kruhové obývací místnosti jsme vyrobili vestavěnou TV stěnu s knihovnou, která přesně kopíruje obvod místnosti. V sestavě jsou vývody pro reproduktory a ostatní elekgroniku, aby nikde nebyly vidět kabely. Do místnosti jsme dodali také kryty radiátorů, stůl, komodu. Kuchyňská linka je spojená s obývacím pokojem vestavěnou knihovnou, která přesně navazuje na kuchyňský nábytek. V koupelně se opět využilo ořechové dřevo na elegantní vestavěné skříňky.

Klasický interiér Samanta dvoubarva
Samanta dvoubarva knihovna
Samanta nábytek dub s bílou
Klasický interiér Samanta dvoubarva
Samanta dvoubarva knihovna
Samanta nábytek dub s bílou
Realizace: 2017

Rodinný dům Vysoké Mýto

Návrh útulného interiéru ve Vysokém Mýtě připravil ateliér Ideaplan designéra Martina Doležala. Použity byly kousky z kolekce Samanta ve dvoubarevném provedení, které perfektně zapadly do celkové proměny interiéru.

Realizace: 2016

Rodinný dům Karlovy Vary

Interiér vily v Karlových Varech je laděn do světlých krémových tónů v kombinaci se zlatými detalily. Interiér tak můsobí čistě, vzdušně a stylem nábytku perfektně doplňuje historii budovy.

Stůl ořechový pracovní
Skříň z ořechu
Skříňka z ořechu Brown
Stůl ořechový pracovní
Skříň z ořechu
Skříňka z ořechu Brown
Realizace: 2015

Kanceláře Nymburk

Cílem vybavení kanceláří bylo vytvořit reprezentativní prostředí pro práci a setkávání s klienty, které bude zároveň praktické. Vybrán byl nábytek z kolekce Brown, který má jednoduchý nadčasový design a je vyroben z ořechového dřeva, které působí luxusně a je zároveň velmi odolné.

Masivní dubová knihovna
Masivní dubová knihovna
Masivní dubová knihovna
Masivní dubová knihovna
Realizace: 2017

Rodinný dům Koloděje

Prostorná knihovna z masivního dubového dřeva je vyrobena na míru do rohu místnosti.

Realizace: 2017

Rodinný dům Kutná Hora

Kompletní zařízení interiéru rodinného domu. Použitá je zde hlavně kolekce nábytku Atua z masivního dubového dřeva v kombinaci se světlým vysoceodloným laminátem. Kuchyň na míru ve tvaru U je řešena ze stejných materiálů, jako obývací pokoj, zajímavý je detail masivních dubových hran na dvířkách. Ložnice je oproti zbytku interiéru řešená více v klasickém stylu. Světlý nábytek působí v kombinaci s tapetou velmi vzdušně a prostorně. Součástí ložnice je i průchozí šatna s elegantním LED osvětlením.

Hotel GOLD

Hotel Gold v Chotovinách.

Hotel Kateřina

Stránky