Nábytek na míru Praha

Firma má mnohaletou zkušenost se zakázkovou výrobou a je schopna nabídnout komplexní řešení veškerých prostor. Spolupracuje s vysoce kvalifikovanými konstruktéry, architekty a bytovými designéry. Po zaměření prostoru a konzultaci se zákazníkem vytvoří návrh interiéru ve formě technického výkresu nebo 3D návrhu, který pak dále upraví dle přání zákazníka. Kromě nábytku na míru je firma Triant schopna navrhnout a vyrobit obložení stěn a stropů, krbů, vestavěný nábytek, barové a recepční pulty, apod.

Konzultace

Naši prodejci vám poradí s výběrem vhodného nábytku do vašeho interiéru. Domluva je možná přímo v prodejně, po telefonu nebo e-mailem.

Nabídka

Na počkání vypracujeme cenovou nabídku na základě vašich přání a požadavků. Pokud budete chtít atypický nábytek, cenovou kalkulaci dodáme do druhého dne.

Potvrzení

Pokud jste s nabídkou spokojeni, potvrdíte ji a zaplatíte zálohu. Můžeme také navrhnout alternativní řešení a nabídku přepracovat.

Výroba a návrhy

V případě, že to zakázka vyžaduje, naši technici přijedou zaměřit váš interiér a připraví výkresy k odsouhlasení. Budou s vámi konzultovat veškeré detaily a dodatečná přání.

Doprava a montáž

Naši kvalifikovaní technici zajistí dopravu nábytku přímo k vám. Nábytek nastěhují do určené místnosti, provedou veškeré montážní práce a odvezou obalové materiály. Menší kusy nábytku je možné vyzvednout v naší prodejně v Průhonicích nebo přímo v Kutné Hoře.

Naše služby zákazníkům zahrnují také konzultace s našimi architekty v podnikové prodejně firmy Triant v Průhonicích. Zákazníci s nimi mohou přímo na místě vyřešit kompletní zařízení interiéru, včetně tapet a koberců od několika firem, které nyní na českém trhu zastupujeme.

Zakázková výroba

Na přání zákazníka lze jednotlivé kusy nábytku rozměrově upravit. Kromě toho nabízíme výrobu atypických prvků přesně na míru, tak aby doplnily ostatní nábytek v interiéru. Týká se to zejména vestavěných skříní, kde si zákazník může určit nejen rozměry, ale také vnitřní vybavení a konstrukci. Ve většině případů vyrábíme pohledové prvky dýhované třešní nebo ořechem, přičemž vnitřní konstrukce může být z praktických laminovaných desek. Kromě dokonalého designu ve stylu, který si zákazník zvolí, je zde výhodou také velmi příznivá cena.

Naším cílem je pomocí kvalitních přírodních materiálů a moderní techniky vytvořit příjemný a sladěný interiér, který zcela odpovídá požadavkům a osobnosti každého zákazníka.

ruční výroba nábytku
dřevěné nábytkové díly
česká řemeslná výroba